המלצות- הדרך לזוגיות

"עברתי עם גיל תהליך מעצים לאחר פרידה כואבת מבן זוג. גיל ברגישות וחכמה נשית ליוותה אותי להתבונן בדפוסים לפיהם אני פועלת בזוגיות, במערכת היחסים שלי מול הוריי, ועל ההשלכות שלה על הזוגיות והעצימה אותי לקראת המשך ובניית זוגיות חדשה, מיטיבה ותומכת. ממליצה בחום על גיל והגישה שלה. חוויתי במהלך הפגישות מקצועיות, רגישות, הקשבה, שיקוף ואמפתיה."

"לגיל הגעתי אחרי רצף של קשרים שלא התפתחו, עם תסכול גדול, תחושה שמשהו איתי לא בסדר ורצון גדול לצאת מהמעגל שהייתי שרויה בו כלפי זוגיות. גיל השרתה עליי רוגע, סבלנות, אמונה והרבה אהבה שהם כשלכעצמם חצי הדרך לריפוי. למדתי להבין יותר טוב את הדינמיקה הזוגית, את הקולות הפנימיים שמאחוריי ההתנהגויות החיצוניות של כל אחד, השרשתי אמונות חדשות שיותר משרתות אותי היום לגבי עצמי ולגבי זוגיות והאמת היא שסוג של למדתי לאהוב. כן כן, אפשר ואפילו רצוי ללמוד את זה! היום אני חיה עם בת זוגי באהבה שהולכת וגדלה ככל שעובר הזמן."

" גיל היקרה, רציתי להודות לך באופן אישי על הדרך הארוכה שעברנו עד כה. תודה על שהיית לצידי ותמכת ברגעים הקשים והטעונים רגשית. הגעתי אליך בשעת משבר גדול , כשבלב תקווה גדולה להציל את נישואיי. הגעתי בעזרתך לתובנות והכרה במצב . הבנתי כי אני מסיים פרק ארוך בחיי ועומד על סף פרק חדש , אליו אני צריך להתכונן ... תודה על העצות הנבונות , על התמיכה , על הדאגה הכנה והאנושיות , שבסופו של דבר אפשרו לי לצלוח את השבר הענק שנפער בחיי. אני יודע שיש עוד דרך ארוכה לפניי , ויש מי שיתמוך ויעמוד לצידי באתגרים הזוגיים והמשפחתיים שעוד יבואו ! תודה , ג."

" גיל את נעימה, רגישה ומקצוענית ! פגשתי אותך בצמתי דרכים ביחסים, והשיחות איתך תמיד העניקו לי נקודת מבט נוספת ונרחבת על עצמי , על הדפוסים שלי ועל הזוגיות. יש לך מבט מפרספקטיבה גבוהה שרואה את הפרטים הקטנים, היתרונות, החסרונות ואת המתנות לקשר ארוך טווח. תודה על הנוכחות שלך בחיי, על ההתעניינות העמוקה והאיכפתיות לזוגיות מאושרת עבורי."

" היי אהובה, אז ככה: קשה לתאר במילים את התחושה שהלב נפתח ומתרחב באופן פיזי, מאפשר זרימה של דברים חדשים פנימה, מבעד לחומות ולמגננות. חומות ומגננות מוכרות שלאט לאט אפשר להרגיש גם אותן מתפוררות. אבל זאת בדיוק התחושה שליוותה אותי במפגשים איתך ועד היום. כל מי שמכיר אותי יעיד שהשינוי מורגש וחיובי, ואני זוקפת אותו לזכותך. תודה על הליווי ועל הדרך :)"

"הי גיל... רוצה לך לכתוב לך כמה מילות תודה למרות שבעיני את תמיד שם עבורי כשאצטרך. נפגשנו לראשונה לפני כמעט שנתיים. הגעתי אליך די מפורקת ומבולבלת. מהרגע הראשון הרגשתי שיש לי איפה לפרוק ויש מי שתקבל אותי ותעטוף אותי כמו שאני. זה גרם לי לרצות להיפתח, לשתף ולסמוך עליך. במהלך הזמן הזה ביקשתי ממך עוד מס' פעמים להיפגש על רקע של סוגיות בזוגיות כשהייתי צריכה מישהי מקצועית ואנושית מולי. את מראה מופלאה. יכולת ההקשבה שלך למה שנאמר וגם למה שלא, לשפת הגוף שלי, לטון וגם למרחבי השקט, עשו את ההבדל עבורי.

ידעת לחבק ולשקף את המצב ובמקביל ובזמן הנכון, גם לשאול את השאלות הנכונות שהובילו אותי קדימה. אפשרת לי לשמוע את עצמי, שיקפת מה שמעת ויצרת תמונה ברורה עבורי. בכל שיחה איתך יצאתי בהירה יותר לעצמי עם החלטה להמשך. עבורי זה היה חשוב מאוד. הזמינות שלך והרצון האמיתי שלך לעזור עד כמה שניתן, ניכרים בך וגרמו לי לפנות אליך בלי להסס ולו לרגע. תודה על כל אותם רגעים בהם היית עבורי, על כל אותן שאלות משמעותיות ששאלת על נקודות המבט השונות שהבאת איתך על מנת שאוכל לקבל תמונה שלמה ולצאת עם תשובות לעצמי."